Gallo:Rušenie koncesionárskych poplatkov bez diskusie je politické dobrodružstvo

Bratislava 21. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Foto: TASR – Jakub Kotian )   Hoci financovanie verejnoprávneho vysielateľa bez koncesionárskych poplatkov je legitímna úvaha, v aktuálnom kontexte bez predchádzajúcej odbornej diskusie a detailov je zbytočným politickým dobrodružstvom. V stanovisku k medializovanej dohode na zrušení úhrad za služby verejnosti RTVS to uviedol predseda Rady RTVS Igor Gallo. Obáva sa,... Príspevok Gallo:Rušenie koncesionárskych poplatkov bez diskusie je politické dobrodružstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.

Gallo:Rušenie koncesionárskych poplatkov bez diskusie je politické dobrodružstvo

Bratislava 21. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Foto: TASR – Jakub Kotian )   Hoci financovanie verejnoprávneho vysielateľa bez koncesionárskych poplatkov je legitímna úvaha, v aktuálnom kontexte bez predchádzajúcej odbornej diskusie a detailov je zbytočným politickým dobrodružstvom. V stanovisku k medializovanej dohode na zrušení úhrad za služby verejnosti RTVS to uviedol predseda Rady RTVS Igor Gallo. Obáva sa,...

Príspevok Gallo:Rušenie koncesionárskych poplatkov bez diskusie je politické dobrodružstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.