Francúzska Le Penová kritizuje Meloniovej postup pri riešení migračnej krízy. Hovorí o “zbabelosti”

Paríž/Rím 22. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Laszlo Balogh)   Le Penová naráža na to, že Meloniová nemá politickú vôľu, a na adresu talianskej líderky dokonca hovorí o "zbabelosti". Informuje spravodajský portál REMIX News Marine Le Penová, ktorá vedie parlamentnú frakciu Národného zhromaždenia vo Francúzsku, sa pripojila k svojmu talianskemu spojencovi Matteovi  Salvinimu… Príspevok Francúzska Le Penová kritizuje Meloniovej postup pri riešení migračnej krízy. Hovorí o “zbabelosti” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Francúzska Le Penová kritizuje Meloniovej postup pri riešení migračnej krízy. Hovorí o “zbabelosti”

Paríž/Rím 22. septembra 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Laszlo Balogh)   Le Penová naráža na to, že Meloniová nemá politickú vôľu, a na adresu talianskej líderky dokonca hovorí o "zbabelosti". Informuje spravodajský portál REMIX News Marine Le Penová, ktorá vedie parlamentnú frakciu Národného zhromaždenia vo Francúzsku, sa pripojila k svojmu talianskemu spojencovi Matteovi  Salvinimu…

Príspevok Francúzska Le Penová kritizuje Meloniovej postup pri riešení migračnej krízy. Hovorí o “zbabelosti” zobrazený najskôr Hlavné správy.