Fico: Ak boli schopní tolerovať likvidovanie alternatívnych médií, manipulácie volebných výsledkov nemožno vylúčiť

Bratislava 4. mája 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Predseda strany Smer-SSD Robert Fico v stredu večer na YouTube vysielal svoj druhý neformálny stream, v ktorom sa prihovoril svojim podporovateľom a hovoril o viacerých zaujímavých témach, na ktoré na tlačových konferenciách Smeru nezostal čas. Napriek mediálnym i policajným atakom na Smer-SSD za… Príspevok Fico: Ak boli schopní tolerovať likvidovanie alternatívnych médií, manipulácie volebných výsledkov nemožno vylúčiť zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fico: Ak boli schopní tolerovať likvidovanie alternatívnych médií, manipulácie volebných výsledkov nemožno vylúčiť

Bratislava 4. mája 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Predseda strany Smer-SSD Robert Fico v stredu večer na YouTube vysielal svoj druhý neformálny stream, v ktorom sa prihovoril svojim podporovateľom a hovoril o viacerých zaujímavých témach, na ktoré na tlačových konferenciách Smeru nezostal čas. Napriek mediálnym i policajným atakom na Smer-SSD za…

Príspevok Fico: Ak boli schopní tolerovať likvidovanie alternatívnych médií, manipulácie volebných výsledkov nemožno vylúčiť zobrazený najskôr Hlavné správy.