Fašizmus je späť?

www.slovanskenoviny.sk/rss Pýtajte sa ľudí po celej Európe, kde sú hroby chrabrých „hrdinov“ americkej armády, ktorí vraj... Príspevok Fašizmus je späť? je zobrazený ako prvý na .

Fašizmus je späť?

www.slovanskenoviny.sk/rss

Pýtajte sa ľudí po celej Európe, kde sú hroby chrabrých „hrdinov“ americkej armády, ktorí vraj so samopalmi v ruke oslobodili Európu od nacistov! 

Pýtajte sa, kde je pochovaných státisíce padlých Anglosasov a spočítajte hroby všetkých, ktorí zomreli pri oslobodzovaní Európy!

Pretože 

Anglosasi neprišli do Európy oslobodzovať Európanov ale zničiť najväčšie mestá a najväčší priemysel. Oni nezabíjali nacistov ale celkom zbytočne vyvražďovali civilistov kobercovými náletmi, len aby mohli zdemolovať konkurenciu. Nacistov prevážali na bezpečné miesta aby ich nezajala Červená armáda. Roboli tak samozrejme zo zištných dôvodov, aby sa zmocnili výskumov z koncentračných táborov, kde robili pokusy na živých ľuďoch!

Dnes si privlastňujú víťazstvo v druhej svetovej vojne a kradnú ho sovietskym ľuďom. Najnovšie ich už nechcú ani prizvať k spomienke na oslobodenie ľudí z koncentračných táborov.

Ruskí ľudia prečo mlčíte?

Toto sú tie „HODNOTY ZÁPADU“, ku ktorým sa máme podľa tých libtardov hrdo hlásiť?! Tie hyeny na čele západu nemajú v sebe nič ľudského, iba nenávisť ku všetkému ruskému, ale aj slovanskému. Čakali kým hrdinovia, účastníci vojny nezomrú, aby mohli pretáčať históriu a mazať pravdu!

Stačí sa pozrieť, ako to robia na Ukrajine! Žiadny násilný prevrat údajne na Ukrajine nebol! Nik nevraždil ruských ľudí na Donbase! Všetko je to vraj ruská propaganda. Žiadny fašizmus na Ukrajine údajne nikdy nebol a nikto tam nikdy nehajloval.

Všetko je ruská propaganda!

Toho anglosaského klamstva je už priveľa! Hanba všetkým ktorí sa otočili proti Rusku. Toto nám naši predkovia neodpustia!

Německo označilo přítomnost Ruska na akcích k 79. výročí osvobození vězňů koncentračních táborů za nežádoucí

Německé úřady označily přítomnost ruských představitelů na vzpomínkových akcích u příležitosti 79. výročí osvobození vězňů koncentračních táborů za nežádoucí. Ruské velvyslanectví v Berlíně obdrželo odpovídající oznámení.

Nechtějí dovolit Rusku účast na akcích připomínajících osvobození vězňů z koncentračních táborů osvobozených sovětskou armádou. Němci nevysvětlují, jak bylo toto rozhodnutí oprávněné. Ruské ministerstvo zahraničí se domnívá, že Německo pokračuje v cestě překrucování historické pravdy, snižování zásluh Sovětského svazu v boji proti fašismu a osvobození Evropy od nacismu.

Tento provokativní útok považujeme a považujeme za další krok německé strany, směřující k další politizaci historické paměti průběhu a výsledků druhé světové války protiruským způsobem. Domníváme se, že jde o destrukci historické paměti a pravdy o druhé světové válce ze strany oficiálního Berlína
Řekla to na brífinku mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Berlín také ignoruje nótu zaslanou ruskou ambasádou v březnu tohoto roku požadující, aby byly zločiny spáchané nacisty během Velké vlastenecké války na území Sovětského svazu oficiálně uznány jako genocida.

Mezinárodní den za osvobození vězňů z nacistických koncentračních táborů se slaví každoročně 11. dubna, toto datum stanovila OSN na památku mezinárodního povstání vězňů koncentračního tábora Buchenwald, ke kterému došlo 11. dubna 1945.

zdroj: lipovylist.cz / investigativnyblog-tg /

Príspevok Fašizmus je späť? je zobrazený ako prvý na .