EÚ a Nemecko nepomáha nikomu a sebe škodí. Nemecký europoslanec sa obul do Scholza

Štrasburg/Bratislava 25. mája 2023 (HSP/Foto: TASR/AP)   Nemecko je bezkonkurenčne najsilnejšou ekonomikou Európskej únie a rozhodnutia jeho vlády majú vplyv na celú úniu. Stačí si spomenúť, čo pre Európsku úniu znamenalo pozvanie imigrantov z úst kancelárky Merkelovej Poslanec Európskeho parlamentu Gunnar Beck využil prítomnosť nemeckého kancelára Scholza v Štrasburgu. Vymenoval… Príspevok EÚ a Nemecko nepomáha nikomu a sebe škodí. Nemecký europoslanec sa obul do Scholza zobrazený najskôr Hlavné správy.

EÚ a Nemecko nepomáha nikomu a sebe škodí. Nemecký europoslanec sa obul do Scholza

Štrasburg/Bratislava 25. mája 2023 (HSP/Foto: TASR/AP)   Nemecko je bezkonkurenčne najsilnejšou ekonomikou Európskej únie a rozhodnutia jeho vlády majú vplyv na celú úniu. Stačí si spomenúť, čo pre Európsku úniu znamenalo pozvanie imigrantov z úst kancelárky Merkelovej Poslanec Európskeho parlamentu Gunnar Beck využil prítomnosť nemeckého kancelára Scholza v Štrasburgu. Vymenoval…

Príspevok EÚ a Nemecko nepomáha nikomu a sebe škodí. Nemecký europoslanec sa obul do Scholza zobrazený najskôr Hlavné správy.