Dva roky vojny na Ukrajine. Belousovová: Koho je toto vojna a kto na nej zarába

www.slovanskenoviny.sk/rss Keď som čítala vyjadrenia politikov západu na tému “Dva roky vojny na Ukrajine”, napadla ma... Príspevok Dva roky vojny na Ukrajine. Belousovová: Koho je toto vojna a kto na nej zarába je zobrazený ako prvý na .

Dva roky vojny na Ukrajine. Belousovová: Koho je toto vojna a kto na nej zarába

www.slovanskenoviny.sk/rss

Keď som čítala vyjadrenia politikov západu na tému “Dva roky vojny na Ukrajine”, napadla ma bájka o somárovi a mrkve, ktorú vyjadruje priložený obrázok.

Možno je to trochu tvrdé prirovnanie, ale je pravdivé a myslím si, že je čas hovoriť pravdu, aj keď môže znieť na prvé počutie drsne.

Úprimne mi je ľúto Ukrajincov aj Rusov, pretože túto vojnu, aj keď to nie je celkom ICH vojna, platia svojimi životmi hlavne oni.

Vrchol pokrytectva a cynizmu predviedol generálny tajomník NATO Stoltenberg, ktorý sa vyjadril, že:

  • Ukrajina vstúpi do NATO. Otázka nie je či, ale kedy.-
  • Ukrajine sa podarilo získať späť polovicu územia, ktoré predtým zabralo Rusko, a spôsobila ruským silám ťažké straty.
  • Ukrajina si udržiava svoju slobodu a nezávislosť.

Ak by sa vám na prvé počutie zdalo, že generálny tajomník NATO rozpráva nezmysly, ktorým nikto normálny nemôže veriť, nie ste ďaleko od pravdy.

No ak sa pozriete na jeho vyjadrenia z toho uhla pohľadu, že Stoltenbergové vyjadrenia boli určené pre Ukrajinu, t.j. Ukrajincov, bude vám to dávať zmysel. Po dvoch rokoch Ukrajincom dochádza bojové nadšenie a hlavne ŽIVÝ MATERIÁL.

Napriek propagandistickým rečiam ich prezidenta a predstaviteľov NATO pravda je taká, že Ukrajina má veľké vojnové straty a tí, čo ostali začínajú chápať , o čo v tejto vojne ide a veľmi sa im nechce ďalej s nadšením bojovať a umierať za záujmy USA.

Nedávno sa Stoltenberg vyjadril, že táto vojna bude trvať DESAŤROČIA! Vlastne tými slovami odkázal ukrajinským ženám, že budú rodiť deti, z ktorých sa po dosiahnutí dospelosti ( a možno ani nie) stane “mäso pre kanóny”- živý materiál do vojny.

Takže namiesto holej pravdy, treba nakŕmiť Ukrajincov klamstvami o tom ako sa im na bojiskách darí, ako na frontoch postupujú a ako získavajú späť územia.

A už vrchol cynizmu sú reči generálneho tajomníka NATO o tom, že Ukrajina si udržiava svoju nezávislosť a slobodu!

Ukrajina predsa stratila akúkoľvek nezávislosť a slobodu v tom momente, keď sa dala zatiahnuť do tohto vojnového dobrodružstva. Dokonca ešte skôr. V čase, keď o osude Ukrajiny prestal rozhodovať ľud a začal Majdan režírovaný západom.

Ukrajincom už nepatrí takmer nič v “ich” štáte. Ukrajina ako štát dnes de facto neexistuje. Tieto reči Stoltenberga a spol. o vstupe Ukrajiny do NATO nie sú ničím iným ako tou povestnou mrkvou z bájky, za ktorou sa somárik ženie v nádeji , že si odhryzne.

Ale neohryzne si nikdy. Ukrajina do NATO nevstúpi, pretože cenou jej vstupu by bola tretia svetová vojna. A toto dobre vedia aj kormidelníci v NATO aj v USA.

Vojnu chcú však naťahovať, lebo na nej dobre zarábajú. A tak sa im každý ďalší deň, každý ďalší rok ráta. Oni predsa nebojujú… Zatiaľ čo Ukrajinci a Rusi umierajú, niekto niekde ráta zisky.

Prezidentka Čaputová sa vyjadrila, že v tejto vojne, že “sme na správnej strane”. Nie, nie sme. My ako Slovensko by sme nemali byť na žiadnej strane vojny.

Anna Belousovová

skspravy.sk

Príspevok Dva roky vojny na Ukrajine. Belousovová: Koho je toto vojna a kto na nej zarába je zobrazený ako prvý na .