Draxler: pozor, Korčok si chce od vlády zobrať právomoci. Zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy

www.slovanskenoviny.sk/rss Bývalý minister školstva je presvedčený, že do druhého kola prezidentských volieb bude treba väčšiu mobilizáciu.... Príspevok Draxler: pozor, Korčok si chce od vlády zobrať právomoci. Zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy je zobrazený ako prvý na .

Draxler: pozor, Korčok si chce od vlády zobrať právomoci. Zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy

www.slovanskenoviny.sk/rss

Bývalý minister školstva je presvedčený, že do druhého kola prezidentských volieb bude treba väčšiu mobilizáciu. Upozorňuje na konanie Korčoka a čo by jeho „panovanie“ v paláci v skutočnosti znamenalo.

Korčok si chce od vlády zobrať právomoci

„Podľa predpokladov začali jasať niektoré kruhy, aj mediálne, v zahraničí, na Slovensko teraz poputujú ďalšie peniaze do kampane I. Korčoka. Čísla pre druhé kolo stále hrajú v neprospech proamerického kandidáta, ale človek nikdy nevie, čo všetko sa ešte stane,“ upozorňuje na sociálnej sieti Draxler.

Podľa neho do druhého kola sa musí jednak jasne zomknúť koalícia, čo znamená „koniec hier SNS na vlastnom piesočku“. Na druhej strane sa podľa bývalého ministra ľuďom naozaj vysvetliť, o čom Ivan Korčok je.

„Ivan Korčok sa už pred prvým kolom neudržal a naznačil, ako si chce od vlády zobrať niektoré právomoci (zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy), odobrí všetko, čo mu chlebodarcovia nadiktujú (on aj teraz pokojne schvaľoval Irak či Juhosláviu, hoci vedel, aké je to nepopulárne, ale proti Washingtonu on nepôjde) a ako prezident by bol na čele permanentného vnútorného konfliktu,“ upozornil Juraj Draxler.

Na záver už iba skonštatoval: Toto určite nepotrebujeme.

ereport.sk

Príspevok Draxler: pozor, Korčok si chce od vlády zobrať právomoci. Zastupovať Slovensko v zahraničí, uzatvárať zmluvy je zobrazený ako prvý na .