Dovoz elektriny do Nemecka dosiahol nový rekord, keďže ukončenie využívania jadrovej energie zvyšuje výrobné náklady

Bratislava 5. septembra 2023 (HSP/Rmx/Foto:Pixabay)   Napriek zatvoreniu jadrových elektrární s cieľom zamerať sa na výrobu energie z obnoviteľných zdrojov bola viac ako pätina dovezenej elektriny minulý mesiac vyrobená z jadrovej energie. Informuje REMIX News Nemecko dováža viac elektrickej energie ako kedykoľvek predtým, keď podľa Spolkovej agentúry pre sieťové technológie… Príspevok Dovoz elektriny do Nemecka dosiahol nový rekord, keďže ukončenie využívania jadrovej energie zvyšuje výrobné náklady zobrazený najskôr Hlavné správy.

Dovoz elektriny do Nemecka dosiahol nový rekord, keďže ukončenie využívania jadrovej energie zvyšuje výrobné náklady

Bratislava 5. septembra 2023 (HSP/Rmx/Foto:Pixabay)   Napriek zatvoreniu jadrových elektrární s cieľom zamerať sa na výrobu energie z obnoviteľných zdrojov bola viac ako pätina dovezenej elektriny minulý mesiac vyrobená z jadrovej energie. Informuje REMIX News Nemecko dováža viac elektrickej energie ako kedykoľvek predtým, keď podľa Spolkovej agentúry pre sieťové technológie…

Príspevok Dovoz elektriny do Nemecka dosiahol nový rekord, keďže ukončenie využívania jadrovej energie zvyšuje výrobné náklady zobrazený najskôr Hlavné správy.