Demokrati ako údajní bojovníci proti mafii natáčali videá na Sicílii. Talianom sa to nepáči a posielajú odkaz

Bratislava 18. septembra 2023 (HSP/Facebook/italyflash/Foto:Facebook)   Dvaja predstavitelia strany Demokrati Andrej Stančík a Kristián Čekovský sa rozhodli, že sa v rámci predvolebnej kampane zahrajú na bojovníkov proti mafii. Aby to vyznelo dramatickejšie, za miesto si vybrali Sicíliu, konkrétne mestečko Corleone, kam si urobili výlet. Irónia je, že dve videá, ktoré… Príspevok Demokrati ako údajní bojovníci proti mafii natáčali videá na Sicílii. Talianom sa to nepáči a posielajú odkaz zobrazený najskôr Hlavné správy.

Demokrati ako údajní bojovníci proti mafii natáčali videá na Sicílii. Talianom sa to nepáči a posielajú odkaz

Bratislava 18. septembra 2023 (HSP/Facebook/italyflash/Foto:Facebook)   Dvaja predstavitelia strany Demokrati Andrej Stančík a Kristián Čekovský sa rozhodli, že sa v rámci predvolebnej kampane zahrajú na bojovníkov proti mafii. Aby to vyznelo dramatickejšie, za miesto si vybrali Sicíliu, konkrétne mestečko Corleone, kam si urobili výlet. Irónia je, že dve videá, ktoré…

Príspevok Demokrati ako údajní bojovníci proti mafii natáčali videá na Sicílii. Talianom sa to nepáči a posielajú odkaz zobrazený najskôr Hlavné správy.