Čo ukázalo vianočné prímerie? Analytik: Arogantná odpoveď amerického prezidenta a jeho ukrajinského poskoka

Washington 6. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   Keď Vladimír Putin vyhlásil jednostranné prímerie počas pravoslávnych Vianoc, dalo sa to považovať po dlhej dobe za konečne správny krok v tomto ničivom konflikte. Reakcia ukrajinského prezidenta Zelenského a amerického prezidenta Bidena analytika Eduarda Chmelára  len utvrdila v tom, že títo dvaja mier nechcú. Jeho príspevok, ktorý zverejnil... Príspevok Čo ukázalo vianočné prímerie? Analytik: Arogantná odpoveď amerického prezidenta a jeho ukrajinského poskoka zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čo ukázalo vianočné prímerie? Analytik: Arogantná odpoveď amerického prezidenta a jeho ukrajinského poskoka

Washington 6. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   Keď Vladimír Putin vyhlásil jednostranné prímerie počas pravoslávnych Vianoc, dalo sa to považovať po dlhej dobe za konečne správny krok v tomto ničivom konflikte. Reakcia ukrajinského prezidenta Zelenského a amerického prezidenta Bidena analytika Eduarda Chmelára  len utvrdila v tom, že títo dvaja mier nechcú. Jeho príspevok, ktorý zverejnil...

Príspevok Čo ukázalo vianočné prímerie? Analytik: Arogantná odpoveď amerického prezidenta a jeho ukrajinského poskoka zobrazený najskôr Hlavné správy.