Čo stojí za Macronovým protiamerickým výpadom a prečo jeho náhla láska k Číne?

Paríž 29. apríla 2023  (HSP/TRT World/Foto:Screenshot)   Macronove protiamerické komentáre neboli nepredvídateľné, ale starostlivo uvážené, informuje spravodajský portál TRT World. Spojené štáty prekročili svoje postavenie v Európe a odveká arogancia Francúzska, ktoré sa domnieva, že má kultúrnu a historickú prevahu, je pripravená spochybniť americkú dominanciu v Európe a vyvolať oživenie… Príspevok Čo stojí za Macronovým protiamerickým výpadom a prečo jeho náhla láska k Číne? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čo stojí za Macronovým protiamerickým výpadom a prečo jeho náhla láska k Číne?

Paríž 29. apríla 2023  (HSP/TRT World/Foto:Screenshot)   Macronove protiamerické komentáre neboli nepredvídateľné, ale starostlivo uvážené, informuje spravodajský portál TRT World. Spojené štáty prekročili svoje postavenie v Európe a odveká arogancia Francúzska, ktoré sa domnieva, že má kultúrnu a historickú prevahu, je pripravená spochybniť americkú dominanciu v Európe a vyvolať oživenie…

Príspevok Čo stojí za Macronovým protiamerickým výpadom a prečo jeho náhla láska k Číne? zobrazený najskôr Hlavné správy.