Čo by mohlo viesť k pádu Putinovho režimu? Americkí analytici z CSIS našli odpoveď

Moskva 23. januára 2023 (HSP/csis/Foto:TASR/AP-Ilya Pitalev, Sputnik, Kremlin)   V obrovskej správe "Čo ďalej? Hodnotenie stability Putinovho režimu a varianty západnej politiky", ktorú vypracovala americká CSIS, obsahuje medzi "odbornými hodnoteniami" od L. Volkova, K. Sonina a V. Milova aj mimoriadne vzácne posolstvo pre západných analytikov Rusko možno poraziť nie tankami… Príspevok Čo by mohlo viesť k pádu Putinovho režimu? Americkí analytici z CSIS našli odpoveď zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čo by mohlo viesť k pádu Putinovho režimu? Americkí analytici z CSIS našli odpoveď

Moskva 23. januára 2023 (HSP/csis/Foto:TASR/AP-Ilya Pitalev, Sputnik, Kremlin)   V obrovskej správe "Čo ďalej? Hodnotenie stability Putinovho režimu a varianty západnej politiky", ktorú vypracovala americká CSIS, obsahuje medzi "odbornými hodnoteniami" od L. Volkova, K. Sonina a V. Milova aj mimoriadne vzácne posolstvo pre západných analytikov Rusko možno poraziť nie tankami…

Príspevok Čo by mohlo viesť k pádu Putinovho režimu? Americkí analytici z CSIS našli odpoveď zobrazený najskôr Hlavné správy.