„Cirkus sa skončil.“ Politici sa vyjadrujú k predčasným voľbám. Matovič má plán ako budú do volieb fungovať

Bratislava 31. januára 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann ) Aktualizované 31. januára 2023 19:20 Predčasné parlamentné voľby rozhodnú o osude Slovenska. Budú o tom, či sa krajina vydá cestou korupcie a postupného úpadku alebo bude bojovať za spravodlivosť, slobodu a prosperitu. Vyhlásila to predsedníčka Za ľudí a dočasne poverená ministerka… Príspevok „Cirkus sa skončil.“ Politici sa vyjadrujú k predčasným voľbám. Matovič má plán ako budú do volieb fungovať zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Cirkus sa skončil.“ Politici sa vyjadrujú k predčasným voľbám. Matovič má plán ako budú do volieb fungovať

Bratislava 31. januára 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann ) Aktualizované 31. januára 2023 19:20 Predčasné parlamentné voľby rozhodnú o osude Slovenska. Budú o tom, či sa krajina vydá cestou korupcie a postupného úpadku alebo bude bojovať za spravodlivosť, slobodu a prosperitu. Vyhlásila to predsedníčka Za ľudí a dočasne poverená ministerka…

Príspevok „Cirkus sa skončil.“ Politici sa vyjadrujú k predčasným voľbám. Matovič má plán ako budú do volieb fungovať zobrazený najskôr Hlavné správy.