Chystajú sa zvrhnúť Lukašenka? The Sunday Times zverejnil zaujímavé informácie

Varšava 19. júna 2023 (HSP/Foto:screenshot)   The Sunday Times sa dozvedel o výcviku bieloruských militantov v Poľsku s cieľom zvrhnúť Lukašenka Podľa jeho informácií niekoľko stoviek občanov Bieloruska absolvuje špeciálny výcvik vo výcvikových strediskách v Poznani, ktorý organizujú skupiny bývalých príslušníkov bieloruských bezpečnostných služieb, ktorí opustili krajinu po prezidentských voľbách… Príspevok Chystajú sa zvrhnúť Lukašenka? The Sunday Times zverejnil zaujímavé informácie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Chystajú sa zvrhnúť Lukašenka? The Sunday Times zverejnil zaujímavé informácie

Varšava 19. júna 2023 (HSP/Foto:screenshot)   The Sunday Times sa dozvedel o výcviku bieloruských militantov v Poľsku s cieľom zvrhnúť Lukašenka Podľa jeho informácií niekoľko stoviek občanov Bieloruska absolvuje špeciálny výcvik vo výcvikových strediskách v Poznani, ktorý organizujú skupiny bývalých príslušníkov bieloruských bezpečnostných služieb, ktorí opustili krajinu po prezidentských voľbách…

Príspevok Chystajú sa zvrhnúť Lukašenka? The Sunday Times zverejnil zaujímavé informácie zobrazený najskôr Hlavné správy.