Chmelár: Títo ľudia sa vlastne sťažujú Bruselu na to, že tu môže vyhrať v demokratických voľbách niekto iný ako oni

Bratislava 1. júna 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Sabat militaristov. Tak nazval Eduard Chmelár konferenciu Globsec, ktorá skončila včera. Na konferencii totiž ani raz nezaznelo slovo mier. Jej účastníci diskutovali o tom, ako zvyšovať zbrojenie, ako definovať nepriateľa, kde ho hľadať. Eduard Chmelár sa vo svojom vlogu prepracúva od hľadania vonkajšieho… Príspevok Chmelár: Títo ľudia sa vlastne sťažujú Bruselu na to, že tu môže vyhrať v demokratických voľbách niekto iný ako oni zobrazený najskôr Hlavné správy.

Chmelár: Títo ľudia sa vlastne sťažujú Bruselu na to, že tu môže vyhrať v demokratických voľbách niekto iný ako oni

Bratislava 1. júna 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Sabat militaristov. Tak nazval Eduard Chmelár konferenciu Globsec, ktorá skončila včera. Na konferencii totiž ani raz nezaznelo slovo mier. Jej účastníci diskutovali o tom, ako zvyšovať zbrojenie, ako definovať nepriateľa, kde ho hľadať. Eduard Chmelár sa vo svojom vlogu prepracúva od hľadania vonkajšieho…

Príspevok Chmelár: Títo ľudia sa vlastne sťažujú Bruselu na to, že tu môže vyhrať v demokratických voľbách niekto iný ako oni zobrazený najskôr Hlavné správy.