Chmelár nič nedaroval Naďovi: Nemá žiadne morálne právo! Ako obyčajne, brutálne zavádza

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Foto:FB-Eduard Chmelár)   S pobúrením som prijal informáciu, že ministerstvo obrany sa vyhráža Slovenskému zväzu protifašistických bojovníkov, že ho nebude pozývať na oslavy SNP pre účasť delegácie Ruskej federácie na piatkových oslavách výročia oslobodenia mesta Poltár, píše na sociálnej sieti politický komentátor Eduard Chmelár Pripomeňme, že ministerstvo obrany (MO) SR sa... Príspevok Chmelár nič nedaroval Naďovi: Nemá žiadne morálne právo! Ako obyčajne, brutálne zavádza zobrazený najskôr Hlavné správy.

Chmelár nič nedaroval Naďovi: Nemá žiadne morálne právo! Ako obyčajne, brutálne zavádza

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Foto:FB-Eduard Chmelár)   S pobúrením som prijal informáciu, že ministerstvo obrany sa vyhráža Slovenskému zväzu protifašistických bojovníkov, že ho nebude pozývať na oslavy SNP pre účasť delegácie Ruskej federácie na piatkových oslavách výročia oslobodenia mesta Poltár, píše na sociálnej sieti politický komentátor Eduard Chmelár Pripomeňme, že ministerstvo obrany (MO) SR sa...

Príspevok Chmelár nič nedaroval Naďovi: Nemá žiadne morálne právo! Ako obyčajne, brutálne zavádza zobrazený najskôr Hlavné správy.