Maďarský gigant pripravuje žalobu na slovenskú vládu. Matovič si z toho veľkú hlavu nerobí

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Euractiv/Pravda/Foto: TASR – Edmund Örzsik)   Maďarská spoločnosť MOL, ktorej súčasťou je rafinéria Slovnaft pripravujú žalobu na slovenskú vládu za mimoriadny odvod zo zisku, ktorý Národná rada schválila v decembri a ktorého cieľom je získať finančné prostriedky na pomoc pri drahých energiách pre viac zasiahnuté priemyselné odvetvia a domácností. Informuje o... Príspevok Maďarský gigant pripravuje žalobu na slovenskú vládu. Matovič si z toho veľkú hlavu nerobí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Maďarský gigant pripravuje žalobu na slovenskú vládu. Matovič si z toho veľkú hlavu nerobí

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Euractiv/Pravda/Foto: TASR – Edmund Örzsik)   Maďarská spoločnosť MOL, ktorej súčasťou je rafinéria Slovnaft pripravujú žalobu na slovenskú vládu za mimoriadny odvod zo zisku, ktorý Národná rada schválila v decembri a ktorého cieľom je získať finančné prostriedky na pomoc pri drahých energiách pre viac zasiahnuté priemyselné odvetvia a domácností. Informuje o...

Príspevok Maďarský gigant pripravuje žalobu na slovenskú vládu. Matovič si z toho veľkú hlavu nerobí zobrazený najskôr Hlavné správy.