Český Kaufland sťahuje z predaja múku od slovenského výrobcu. Prekvapivá reakcia slovenskej strany

Bratislava 20. apríla 2023 (HSP/Foto:Facebook/Novomestská Lampáreň)   Múka od slovenského výrobcu, ktorú ponúka v zľave Kaufland, vystrašila českých zákazníkov. Predchádzala tomu informácia na sociálnych sieťach. Tvrdenie, že predmetná múka je vyrobená z ukrajinského obilia s nebezpečnými pesticídmi, vyvolalo u Čechov zvýšenú ostražitosť. Hoci slovenský mlyn tvrdí, že obilie je slovenské, reťazec… Príspevok Český Kaufland sťahuje z predaja múku od slovenského výrobcu. Prekvapivá reakcia slovenskej strany zobrazený najskôr Hlavné správy.

Český Kaufland sťahuje z predaja múku od slovenského výrobcu. Prekvapivá reakcia slovenskej strany

Bratislava 20. apríla 2023 (HSP/Foto:Facebook/Novomestská Lampáreň)   Múka od slovenského výrobcu, ktorú ponúka v zľave Kaufland, vystrašila českých zákazníkov. Predchádzala tomu informácia na sociálnych sieťach. Tvrdenie, že predmetná múka je vyrobená z ukrajinského obilia s nebezpečnými pesticídmi, vyvolalo u Čechov zvýšenú ostražitosť. Hoci slovenský mlyn tvrdí, že obilie je slovenské, reťazec…

Príspevok Český Kaufland sťahuje z predaja múku od slovenského výrobcu. Prekvapivá reakcia slovenskej strany zobrazený najskôr Hlavné správy.