Čaputová sa obáva, že po voľbách zahraničná politika SR naberie Orbánov kurz. Prezentovala tiež svoj názor na Slovákov

Bratislava 3. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovensko by mohlo nasledovať Maďarsko a stať sa problémovým dieťaťom Európskej únie. Tak sa vyjadrila slovenská prezidentka SR Zuzana Čaputová v rozhovore pre americký portál Politico, zverejnenom v sobotu Čaputová uviedla, že sa obáva šírenia dezinformácií na Slovensku a že nadchádzajúce jesenné parlamentné… Príspevok Čaputová sa obáva, že po voľbách zahraničná politika SR naberie Orbánov kurz. Prezentovala tiež svoj názor na Slovákov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čaputová sa obáva, že po voľbách zahraničná politika SR naberie Orbánov kurz. Prezentovala tiež svoj názor na Slovákov

Bratislava 3. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovensko by mohlo nasledovať Maďarsko a stať sa problémovým dieťaťom Európskej únie. Tak sa vyjadrila slovenská prezidentka SR Zuzana Čaputová v rozhovore pre americký portál Politico, zverejnenom v sobotu Čaputová uviedla, že sa obáva šírenia dezinformácií na Slovensku a že nadchádzajúce jesenné parlamentné…

Príspevok Čaputová sa obáva, že po voľbách zahraničná politika SR naberie Orbánov kurz. Prezentovala tiež svoj názor na Slovákov zobrazený najskôr Hlavné správy.