Čaputová sa dostala kvôli referendu do slovnej prestrelky s Ficom: “Slabošsky útočí”

Bratislava 8. januára 2022 (HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   Prezidentka Zuzana Čaputová reaguje na Roberta Fica, ktorý ju obviňuje z marenia pripravovaného referenda. Robert Fico jej odpovedá Predseda opozičného Smeru-SD a expremiér Robert Fico dlhodobo vyčíta prezidentke SR Zuzane Čaputovej zmarené referendum týkajúce sa predčasných volieb. Podľa hlavy štátu však stačilo napísať otázku tak,... Príspevok Čaputová sa dostala kvôli referendu do slovnej prestrelky s Ficom: “Slabošsky útočí” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čaputová sa dostala kvôli referendu do slovnej prestrelky s Ficom: “Slabošsky útočí”

Bratislava 8. januára 2022 (HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   Prezidentka Zuzana Čaputová reaguje na Roberta Fica, ktorý ju obviňuje z marenia pripravovaného referenda. Robert Fico jej odpovedá Predseda opozičného Smeru-SD a expremiér Robert Fico dlhodobo vyčíta prezidentke SR Zuzane Čaputovej zmarené referendum týkajúce sa predčasných volieb. Podľa hlavy štátu však stačilo napísať otázku tak,...

Príspevok Čaputová sa dostala kvôli referendu do slovnej prestrelky s Ficom: “Slabošsky útočí” zobrazený najskôr Hlavné správy.