Burjatské tanky na frontovej línii. Obrnená “päsť” na úder proti ukrajinským ozbrojeným silám je zostavená

Bratislava 5. januára 2024 (HSP/Svpressa/Foto:ASR/AP)   Ruské zoskupenie v Severokaukazskom vojenskom okruhu dostalo 4 000 obrnených vozidiel, píše Konstantin Olšanskij pre Svobodnuju Pressu Spojené zoskupenie ruských vojsk dostalo v roku 2023 viac ako 1 500 nových tankov. Úroveň zabezpečenia tankami sa tak zvýšila na 84 percent, píše analytická publikácia Defense… Príspevok Burjatské tanky na frontovej línii. Obrnená “päsť” na úder proti ukrajinským ozbrojeným silám je zostavená zobrazený najskôr Hlavné správy.

Burjatské tanky na frontovej línii. Obrnená “päsť” na úder proti ukrajinským ozbrojeným silám je zostavená

Bratislava 5. januára 2024 (HSP/Svpressa/Foto:ASR/AP)   Ruské zoskupenie v Severokaukazskom vojenskom okruhu dostalo 4 000 obrnených vozidiel, píše Konstantin Olšanskij pre Svobodnuju Pressu Spojené zoskupenie ruských vojsk dostalo v roku 2023 viac ako 1 500 nových tankov. Úroveň zabezpečenia tankami sa tak zvýšila na 84 percent, píše analytická publikácia Defense…

Príspevok Burjatské tanky na frontovej línii. Obrnená “päsť” na úder proti ukrajinským ozbrojeným silám je zostavená zobrazený najskôr Hlavné správy.