Budaj sa bude o tohtoročnom termíne simulovaných záplav rozprávať so šéfom VV

Bratislava 3. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   O tohtoročnom termíne simulovaných záplav v ramennej sústave Dunaja sa bude v pondelok (6. 3.) rozprávať dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj s riaditeľom Vodohospodárskej výstavby (VV) Vladimírom Kollárom. Informovalo o tom oddelenie komunikácie envirorezortu Minulý rok sa simulované záplavy začali 13.… Príspevok Budaj sa bude o tohtoročnom termíne simulovaných záplav rozprávať so šéfom VV zobrazený najskôr Hlavné správy.

Budaj sa bude o tohtoročnom termíne simulovaných záplav rozprávať so šéfom VV

Bratislava 3. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   O tohtoročnom termíne simulovaných záplav v ramennej sústave Dunaja sa bude v pondelok (6. 3.) rozprávať dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj s riaditeľom Vodohospodárskej výstavby (VV) Vladimírom Kollárom. Informovalo o tom oddelenie komunikácie envirorezortu Minulý rok sa simulované záplavy začali 13.…

Príspevok Budaj sa bude o tohtoročnom termíne simulovaných záplav rozprávať so šéfom VV zobrazený najskôr Hlavné správy.