Bizarný prípad. Jimmy Page zo skupiny Led Zeppelin bojuje so susedom Robbiem Williamsom o jaskyňu v pivnici

Londýn 11. marca 2023 (HSP/wsj/Foto:wikimedia)   Nechuť rockového gitaristu k hluku podnecuje nekonečný boj v miestnej plánovacej komisii medzi dvoma slávnymi majiteľmi londýnskych sídiel, píše The Wall Street Journal Jimmy Page sa preslávil v 60. rokoch minulého storočia ako hlavný gitarista skupiny Led Zeppelin, keď hral na koncertoch, ktoré trhali… Príspevok Bizarný prípad. Jimmy Page zo skupiny Led Zeppelin bojuje so susedom Robbiem Williamsom o jaskyňu v pivnici zobrazený najskôr Hlavné správy.

Bizarný prípad. Jimmy Page zo skupiny Led Zeppelin bojuje so susedom Robbiem Williamsom o jaskyňu v pivnici

Londýn 11. marca 2023 (HSP/wsj/Foto:wikimedia)   Nechuť rockového gitaristu k hluku podnecuje nekonečný boj v miestnej plánovacej komisii medzi dvoma slávnymi majiteľmi londýnskych sídiel, píše The Wall Street Journal Jimmy Page sa preslávil v 60. rokoch minulého storočia ako hlavný gitarista skupiny Led Zeppelin, keď hral na koncertoch, ktoré trhali…

Príspevok Bizarný prípad. Jimmy Page zo skupiny Led Zeppelin bojuje so susedom Robbiem Williamsom o jaskyňu v pivnici zobrazený najskôr Hlavné správy.