Biden by mal nasledovať Orbánov príklad a postaviť svoju krajinu na prvé miesto, hovorí riaditeľka amerického inštitútu

Washington 14. marca 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:TASR/AP-Susan Walsh, Facebook/Viktor Orbán)   "Maďarsko je príkladom pre Európu, pokiaľ ide o slobodu." Maďarsko pripomína Spojené štáty v 80. rokoch minulého storočia, keď sa venovala väčšia pozornosť rodinám, stále existovala sloboda prejavu a neexistoval vládny útlak, povedala v nedeľnom rozhovore pre maďarský národný rozhlas Shea Bradley-Farrellová,… Príspevok Biden by mal nasledovať Orbánov príklad a postaviť svoju krajinu na prvé miesto, hovorí riaditeľka amerického inštitútu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Biden by mal nasledovať Orbánov príklad a postaviť svoju krajinu na prvé miesto, hovorí riaditeľka amerického inštitútu

Washington 14. marca 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:TASR/AP-Susan Walsh, Facebook/Viktor Orbán)   "Maďarsko je príkladom pre Európu, pokiaľ ide o slobodu." Maďarsko pripomína Spojené štáty v 80. rokoch minulého storočia, keď sa venovala väčšia pozornosť rodinám, stále existovala sloboda prejavu a neexistoval vládny útlak, povedala v nedeľnom rozhovore pre maďarský národný rozhlas Shea Bradley-Farrellová,…

Príspevok Biden by mal nasledovať Orbánov príklad a postaviť svoju krajinu na prvé miesto, hovorí riaditeľka amerického inštitútu zobrazený najskôr Hlavné správy.