Ázijská zúčtovacia únia údajne spustí alternatívu SWIFT v júni v rámci urýchlenej de-dolarizácie

Teherán 3. júna 2023 (HSP/Global Times/Foto:Twitter)   V súvislosti so zrýchlenou de-dolarizáciou je potrebný diverzifikovanejší mechanizmus cezhraničného zúčtovania. Ázijská zúčtovacia únia (ACU) údajne v júni spustí nový systém cezhraničných finančných správ ako alternatívu k systému SWIFT, čo predstavuje ďalší významný krok svetových ekonomík a organizácií, ktoré sa rozhodli pre nové… Príspevok Ázijská zúčtovacia únia údajne spustí alternatívu SWIFT v júni v rámci urýchlenej de-dolarizácie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ázijská zúčtovacia únia údajne spustí alternatívu SWIFT v júni v rámci urýchlenej de-dolarizácie

Teherán 3. júna 2023 (HSP/Global Times/Foto:Twitter)   V súvislosti so zrýchlenou de-dolarizáciou je potrebný diverzifikovanejší mechanizmus cezhraničného zúčtovania. Ázijská zúčtovacia únia (ACU) údajne v júni spustí nový systém cezhraničných finančných správ ako alternatívu k systému SWIFT, čo predstavuje ďalší významný krok svetových ekonomík a organizácií, ktoré sa rozhodli pre nové…

Príspevok Ázijská zúčtovacia únia údajne spustí alternatívu SWIFT v júni v rámci urýchlenej de-dolarizácie zobrazený najskôr Hlavné správy.