Argentína bude používať jüan na vyrovnanie čínskeho dovozu v rámci globálnej de-dolarizácie

 Buenos Aires 29. apríla 2023 (HSP/globaltimes/Foto:Pixabay)   Argentína v stredu (miestneho času) oznámila plány používať čínsku menu jüan na platenie za tovar dovážaný z Číny v rámci vznikajúcej vlny de-dolarizácie, ktorú presadzujú krajiny a regióny s cieľom znížiť závislosť od amerického dolára Argentínsky minister hospodárstva Sergio Massa na tlačovej konferencii… Príspevok Argentína bude používať jüan na vyrovnanie čínskeho dovozu v rámci globálnej de-dolarizácie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Argentína bude používať jüan na vyrovnanie čínskeho dovozu v rámci globálnej de-dolarizácie

 Buenos Aires 29. apríla 2023 (HSP/globaltimes/Foto:Pixabay)   Argentína v stredu (miestneho času) oznámila plány používať čínsku menu jüan na platenie za tovar dovážaný z Číny v rámci vznikajúcej vlny de-dolarizácie, ktorú presadzujú krajiny a regióny s cieľom znížiť závislosť od amerického dolára Argentínsky minister hospodárstva Sergio Massa na tlačovej konferencii…

Príspevok Argentína bude používať jüan na vyrovnanie čínskeho dovozu v rámci globálnej de-dolarizácie zobrazený najskôr Hlavné správy.