Angelina Jolie: Na palestínskych a izraelských životoch – a životoch všetkých ľudí na celom svete – záleží rovnako

Bratislava 1.novembra 2023( HSP/Foto:screenshot)   Angelina Jolie vyzvala svojich priaznivcov, aby sledovali správy a vyhlásenia organizácie Lekári bez hraníc, týkajúce sa prebiehajúceho vojenského konfliktu medzi Izraelom a  Hamasom. Informuje People Angelina Jolie sa pridáva k mnohým, ktorí vyzývajú na prímerie v prebiehajúcej vojne medzi Izraelom a Hamasom. V nedeľu 48-ročná… Príspevok Angelina Jolie: Na palestínskych a izraelských životoch – a životoch všetkých ľudí na celom svete – záleží rovnako zobrazený najskôr Hlavné správy.

Angelina Jolie: Na palestínskych a izraelských životoch – a životoch všetkých ľudí na celom svete – záleží rovnako

Bratislava 1.novembra 2023( HSP/Foto:screenshot)   Angelina Jolie vyzvala svojich priaznivcov, aby sledovali správy a vyhlásenia organizácie Lekári bez hraníc, týkajúce sa prebiehajúceho vojenského konfliktu medzi Izraelom a  Hamasom. Informuje People Angelina Jolie sa pridáva k mnohým, ktorí vyzývajú na prímerie v prebiehajúcej vojne medzi Izraelom a Hamasom. V nedeľu 48-ročná…

Príspevok Angelina Jolie: Na palestínskych a izraelských životoch – a životoch všetkých ľudí na celom svete – záleží rovnako zobrazený najskôr Hlavné správy.