Aký bol rok 2022 z pohľadu Dráčika ? Hračkárstvo najnovšie publikuje rekapituláciu

Bratislava 28. decembra 2022 (HSP/Dráčik/Foto: Screenshot)   Na oficiálnej stránke hračkárstva Dráčik sa počas tohto roka objavovali správy, ktoré reagovali na rôzne aktuálne témy a značne vyrušili slniečkarsku neomarxistickú verejnosť. Spočiatku sa správami začali zaoberať dezinformačné médiá hlavného prúdu, neskôr sa k nim pridala aj slovenská progresívna internetová verejnosť, ktorá reagovala výzvou, ktorá mala viesť... Príspevok Aký bol rok 2022 z pohľadu Dráčika ? Hračkárstvo najnovšie publikuje rekapituláciu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aký bol rok 2022 z pohľadu Dráčika ? Hračkárstvo najnovšie publikuje rekapituláciu

Bratislava 28. decembra 2022 (HSP/Dráčik/Foto: Screenshot)   Na oficiálnej stránke hračkárstva Dráčik sa počas tohto roka objavovali správy, ktoré reagovali na rôzne aktuálne témy a značne vyrušili slniečkarsku neomarxistickú verejnosť. Spočiatku sa správami začali zaoberať dezinformačné médiá hlavného prúdu, neskôr sa k nim pridala aj slovenská progresívna internetová verejnosť, ktorá reagovala výzvou, ktorá mala viesť...

Príspevok Aký bol rok 2022 z pohľadu Dráčika ? Hračkárstvo najnovšie publikuje rekapituláciu zobrazený najskôr Hlavné správy.