Aktuálna ruská stratégia: Pokúsiť sa vytvoriť kotly, v ktorých by bolo možné zničiť ukrajinskú výzbroj

Moskva/Kyjev 14. júna 2023 (HSP/asiatimes/Foto:screenshot)   Ukrajina zintenzívnila útok na taktické predmostie Vremevska a zamerala sa na osadu Marakrivka, píše Stephen Bryen pre Asia Times Ukrajina výrazne posilnila svoje delostrelectvo, keď do operácie zapojila 4. delostreleckú brigádu, brigádu Jaeger, 82. leteckú brigádu (vyčlenenú zo strategických rezerv) a 3. tankovú brigádu.… Príspevok Aktuálna ruská stratégia: Pokúsiť sa vytvoriť kotly, v ktorých by bolo možné zničiť ukrajinskú výzbroj zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aktuálna ruská stratégia: Pokúsiť sa vytvoriť kotly, v ktorých by bolo možné zničiť ukrajinskú výzbroj

Moskva/Kyjev 14. júna 2023 (HSP/asiatimes/Foto:screenshot)   Ukrajina zintenzívnila útok na taktické predmostie Vremevska a zamerala sa na osadu Marakrivka, píše Stephen Bryen pre Asia Times Ukrajina výrazne posilnila svoje delostrelectvo, keď do operácie zapojila 4. delostreleckú brigádu, brigádu Jaeger, 82. leteckú brigádu (vyčlenenú zo strategických rezerv) a 3. tankovú brigádu.…

Príspevok Aktuálna ruská stratégia: Pokúsiť sa vytvoriť kotly, v ktorých by bolo možné zničiť ukrajinskú výzbroj zobrazený najskôr Hlavné správy.