“Abramsy sú už na ceste na Ukrajinu, aby posilnili ducha AFU, ale čakajú tam na nich iránske “Javeliny”

Kyjev 13. marca 2023 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto:Twitter)   Ukázalo sa, prečo Amíci posielajú na Ukrajinu svoj najlepší tank, aj keď Ukrajinci obchodujú so západnou vojenskou pomocou, vysvetľujú situáciu ruské noviny Svobodnaja Pressa Podľa telegramových kanálov blízkych ukrajinskému generálnemu štábu mal Zalužnyj ťažký telefonický rozhovor s náčelníkom štábu USA Millym. Ide údajne… Príspevok “Abramsy sú už na ceste na Ukrajinu, aby posilnili ducha AFU, ale čakajú tam na nich iránske “Javeliny” zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Abramsy sú už na ceste na Ukrajinu, aby posilnili ducha AFU, ale čakajú tam na nich iránske “Javeliny”

Kyjev 13. marca 2023 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto:Twitter)   Ukázalo sa, prečo Amíci posielajú na Ukrajinu svoj najlepší tank, aj keď Ukrajinci obchodujú so západnou vojenskou pomocou, vysvetľujú situáciu ruské noviny Svobodnaja Pressa Podľa telegramových kanálov blízkych ukrajinskému generálnemu štábu mal Zalužnyj ťažký telefonický rozhovor s náčelníkom štábu USA Millym. Ide údajne…

Príspevok “Abramsy sú už na ceste na Ukrajinu, aby posilnili ducha AFU, ale čakajú tam na nich iránske “Javeliny” zobrazený najskôr Hlavné správy.