Zelenskyj rozširuje zásah proti spravodajským médiám na Ukrajine a dostáva ich pod svoju kontrolu

Bratislava 3. januára 2022 (HSP/libertarianinstitute/Foto:TASR/AP-Patrick Semansky)   Prezident Volodymyr Zelenskyj podpísal nový zákon, ktorý posilňuje kontrolu Kyjeva nad prístupom verejnosti k spravodajstvu na Ukrajine. Zelenskyj už využil svoje právomoci stanného práva na znárodnenie ukrajinských médií Podľa denníka New York Times zákon rozširuje kontrolu Kyjeva nad tlačovými a online zdrojmi. V marci Zelenskyj znárodnil vysielacie médiá.... Príspevok Zelenskyj rozširuje zásah proti spravodajským médiám na Ukrajine a dostáva ich pod svoju kontrolu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zelenskyj rozširuje zásah proti spravodajským médiám na Ukrajine a dostáva ich pod svoju kontrolu

Bratislava 3. januára 2022 (HSP/libertarianinstitute/Foto:TASR/AP-Patrick Semansky)   Prezident Volodymyr Zelenskyj podpísal nový zákon, ktorý posilňuje kontrolu Kyjeva nad prístupom verejnosti k spravodajstvu na Ukrajine. Zelenskyj už využil svoje právomoci stanného práva na znárodnenie ukrajinských médií Podľa denníka New York Times zákon rozširuje kontrolu Kyjeva nad tlačovými a online zdrojmi. V marci Zelenskyj znárodnil vysielacie médiá....

Príspevok Zelenskyj rozširuje zásah proti spravodajským médiám na Ukrajine a dostáva ich pod svoju kontrolu zobrazený najskôr Hlavné správy.