Západoslovenské múzeum pripravilo výstavu k storočnici futbalu a o úspechoch Spartaka

Trnava 22. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Západoslovenské múzeum v Trnave)   Odfotografovať sa s víťaznou trofejou Slovenského pohára, ktorého aktuálnym držiteľom je Spartak Trnava, budú môcť návštevníci výstavy k 100. výročiu trnavského organizovaného futbalu. Pripravilo ju Západoslovenské múzeum v spolupráci s futbalovým klubom a mapuje jeho úspešnú históriu Autormi výstavy s názvom… Príspevok Západoslovenské múzeum pripravilo výstavu k storočnici futbalu a o úspechoch Spartaka zobrazený najskôr Hlavné správy.

Západoslovenské múzeum pripravilo výstavu k storočnici futbalu a o úspechoch Spartaka

Trnava 22. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Západoslovenské múzeum v Trnave)   Odfotografovať sa s víťaznou trofejou Slovenského pohára, ktorého aktuálnym držiteľom je Spartak Trnava, budú môcť návštevníci výstavy k 100. výročiu trnavského organizovaného futbalu. Pripravilo ju Západoslovenské múzeum v spolupráci s futbalovým klubom a mapuje jeho úspešnú históriu Autormi výstavy s názvom…

Príspevok Západoslovenské múzeum pripravilo výstavu k storočnici futbalu a o úspechoch Spartaka zobrazený najskôr Hlavné správy.