Výhražné a násilné výroky na adresu zahraničného lídra: Málokto odsúdil Grahama za jeho výroky na adresu Putina

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Kurt Nimmo/Foto: Screenshot)   Je poburujúce, že Graham nie je odsúdený za výhražné a násilné výroky na adresu zahraničného lídra, konštatuje Kurt Nimmo vo svojom poslednom príspevku (jeho preklad vám prinášame). Lindsey Graham, neokonzervatívny senátor za Južnú Karolínu, chce zavraždiť Vladimira Putina Mnohí členovia politickej triedy sú bezcharakterní psychopati, ktorí túžia... Príspevok Výhražné a násilné výroky na adresu zahraničného lídra: Málokto odsúdil Grahama za jeho výroky na adresu Putina zobrazený najskôr Hlavné správy.

Výhražné a násilné výroky na adresu zahraničného lídra: Málokto odsúdil Grahama za jeho výroky na adresu Putina

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Kurt Nimmo/Foto: Screenshot)   Je poburujúce, že Graham nie je odsúdený za výhražné a násilné výroky na adresu zahraničného lídra, konštatuje Kurt Nimmo vo svojom poslednom príspevku (jeho preklad vám prinášame). Lindsey Graham, neokonzervatívny senátor za Južnú Karolínu, chce zavraždiť Vladimira Putina Mnohí členovia politickej triedy sú bezcharakterní psychopati, ktorí túžia...

Príspevok Výhražné a násilné výroky na adresu zahraničného lídra: Málokto odsúdil Grahama za jeho výroky na adresu Putina zobrazený najskôr Hlavné správy.