VIDEO: Prezident Guyany vyškolil moderátora BBC nielen z ochrany životného prostredia & zachovania biodiverzity

www.slovanskenoviny.sk/rss Poukázal aj na nebetyčné pokrytectvo uhlíkových šialencov verklíkujúcich uletené konšpirácie a dezinformácie o klimatických zmenách:... Príspevok VIDEO: Prezident Guyany vyškolil moderátora BBC nielen z ochrany životného prostredia & zachovania biodiverzity je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Prezident Guyany vyškolil moderátora BBC nielen z ochrany životného prostredia & zachovania biodiverzity

www.slovanskenoviny.sk/rss

Poukázal aj na nebetyčné pokrytectvo uhlíkových šialencov verklíkujúcich uletené konšpirácie a dezinformácie o klimatických zmenách: „Ovládajú a platia vás tí, ktorý nám priemyselnou revolúciou zničili životné prostredie. Čo vás oprávňuje poučovať nás o klimatických zmenách?“

Rozhovor prezidenta Guyany Dr. Mohameda Irfaana Aliho s moderátorom relácie BBC HARDTalk Stephenom Sackurom, v ktorom diskutuje o obrovských podmorských zásobách ropy a zemného plynu v treťom najmenšom juhoamerickom štáte Guyana a o tom, ako jeho krajina chráni životné prostredie na rozdiel od pokryteckých klimatických alarmistov.

Zdroj: YouTube TRT World / YouTube Dr Mohamed Irfaan Ali / bezpressu.news / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Prezident Guyany vyškolil moderátora BBC nielen z ochrany životného prostredia & zachovania biodiverzity je zobrazený ako prvý na .