VIDEO: Pacient z Trnavy chcel spraviť bombastickú senzáciu z Dankovho výletu: „Igorko Matovič, ty slovenský debil.

www.slovanskenoviny.sk/rss Bol som za svoje na výstave o jedlách a cestovnom ruchu,“ odkázal mu predseda SNS... Príspevok VIDEO: Pacient z Trnavy chcel spraviť bombastickú senzáciu z Dankovho výletu: „Igorko Matovič, ty slovenský debil. je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Pacient z Trnavy chcel spraviť bombastickú senzáciu z Dankovho výletu: „Igorko Matovič, ty slovenský debil.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Bol som za svoje na výstave o jedlách a cestovnom ruchu,“ odkázal mu predseda SNS s tým, aby si nabudúce aspoň veci trochu viac naštudoval a pripomenul mu aj jeho vyčíňanie počas covidizmu.

Predseda hnutia OĽaNO prišiel z bombastickým odhalením, že podpredseda parlamentu Andrej Danko sa v tomto týždni nezúčastnil ani jedného rokovania v Národnej rade SR. Oficiálne sa ospravedlnil preto, že má „iné povinnosti spojené s prácou poslanca“.

Podpredseda Národnej rady Andrej Danko (SNS) sa aktuálne nachádza v Dubaji a už týždeň nebol v parlamente. Cestovať tam mal v ekonomickej triede. Opoziční politici začali riešiť, že tam išiel dovolenkovať. Jedným z nich bol aj Igor Matovič (OĽaNO), ktorý sa odpichol od fotografie, na ktorej vidno Danka s mladšou dámou v lietadle. Zistil, že lietadlo smeruje do emirátov, do mesta Abú Zabí.

Danko najnovšie zverejnil videoodkaz, ktorý smeruje práve k Matovičovi. Hovorí v ňom, že do Dubaja išiel za svoje (peniaze) a išiel aj na výstavu EXPO o jedlách a cestovnom ruchu. Do Matoviča sa pustil naozaj zostra.

„Igorko Matovič, ty slovenský debil, vidíš ten bar? Keď ho vypijem, tak za svoje,“ hovorí Danko vo videu. V pozadí naozaj vidno bar plný fľašie. Objasnil, že cestoval na gastronomicko-cestovný veľtrh. „Bola to výstava o jedlách a cestovnom ruchu,“ pokračuje. V Dubaji sa naozaj od 19. do 23. februára konal potravinársky veľtrh Gulfood Dubai.

Matovič tvrdil, že Danko je na dovolenke a „išiel tam za štátne aj s tou slečnou“. Podpredseda Národnej rady však hovorí, že „išiel za svoje“ a Matovič podľa neho oklamal ľudí. „Nebudem tu riešiť tvoju Pavlínku. Ale chcem ľuďom, ktorí ťa počúvajú, odkázať, že mi ich je úprimne ľúto,“ pokračuje Danko sediac za stolom.

„Človek ako ty, ktorý nám ukázal one time, next time, zadĺžil Slovensko, rozhadzoval peniaze počas covidu, trápil národ, dnes bude opäť mudrovať,“ prihovára sa svojmu politickému oponentovi. „Považujem za zlyhanie tejto vlády, že ľudia ako ty si môžu ešte teraz otvárať zobák.“

Parlament bude opäť pokračovať na budúci týždeň, keď poslancov čakajú hlasovania prevažne o opozičných návrhoch. „Pán Matovič, je veľké nešťastie, že ťa v utorok budem opäť vidieť v Národnej rade. Aj s tvojím bláznom Pročkom. Pozdravujem ťa,“ povzdychol si Danko.

Zopakoval, že cestu do Dubaja si zaplatil sám. „Štát nie je zneužívaný ako v prípade Sulíka a Kollára, ktorí sa tu ožierali,“ vyhlásil. „Na rozdiel od Kollára a Sulíka, ktorí tu chlastali za štátne, ktorí sem chodili štátnymi lietadlami. To si mal riešiť, ty nešťastník,“ uzavrel Danko.

Matovičova senzácia:

Dankova reakcia:

Zdroj: pluska.sk / topky.sk / YouTube / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Pacient z Trnavy chcel spraviť bombastickú senzáciu z Dankovho výletu: „Igorko Matovič, ty slovenský debil. je zobrazený ako prvý na .