V Petrohrade prebieha zasadnutie SPIEF. Očakáva sa “veľmi, veľmi dlhý” prejav Putina

Bratislava 16. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP/Alexei Kudenko/Photo host Agency RIA Novosti)   Ruský prezident Vladimir Putin sa zúčastní na 26. ročníku Petrohradského medzinárodného ekonomického fóra, ktorého témou je "Suverénny rozvoj: základ spravodlivého sveta. Zjednoťme naše úsilie v záujme budúcich generácií". Hlava štátu tradične vystúpi s hlavným prejavom na plenárnom zasadnutí fóra.… Príspevok V Petrohrade prebieha zasadnutie SPIEF. Očakáva sa “veľmi, veľmi dlhý” prejav Putina zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Petrohrade prebieha zasadnutie SPIEF. Očakáva sa “veľmi, veľmi dlhý” prejav Putina

Bratislava 16. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP/Alexei Kudenko/Photo host Agency RIA Novosti)   Ruský prezident Vladimir Putin sa zúčastní na 26. ročníku Petrohradského medzinárodného ekonomického fóra, ktorého témou je "Suverénny rozvoj: základ spravodlivého sveta. Zjednoťme naše úsilie v záujme budúcich generácií". Hlava štátu tradične vystúpi s hlavným prejavom na plenárnom zasadnutí fóra.…

Príspevok V Petrohrade prebieha zasadnutie SPIEF. Očakáva sa “veľmi, veľmi dlhý” prejav Putina zobrazený najskôr Hlavné správy.