Uznávaný britský dokumentarista chystá premiéru svojho dokumentu o divokej prírode Slovenska

Bratislava 7. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Britský dokumentarista Nigel Marven nakrútil film o divokej prírode Slovenska. Svetovú premiéru dokumentu Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom odvysiela RTVS na Dvojke 1. januára. Informoval o tom tím tvorcov projektu na štvrtkovej tlačovej konferencii v Bratislave za účasti Marvena aj britského veľvyslanca… Príspevok Uznávaný britský dokumentarista chystá premiéru svojho dokumentu o divokej prírode Slovenska zobrazený najskôr Hlavné správy.

Uznávaný britský dokumentarista chystá premiéru svojho dokumentu o divokej prírode Slovenska

Bratislava 7. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Britský dokumentarista Nigel Marven nakrútil film o divokej prírode Slovenska. Svetovú premiéru dokumentu Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom odvysiela RTVS na Dvojke 1. januára. Informoval o tom tím tvorcov projektu na štvrtkovej tlačovej konferencii v Bratislave za účasti Marvena aj britského veľvyslanca…

Príspevok Uznávaný britský dokumentarista chystá premiéru svojho dokumentu o divokej prírode Slovenska zobrazený najskôr Hlavné správy.