“Totálna deštrukcia záujmov krajiny!” Beňová krúti hlavou nad aktivitami poslancov PS a KDH

Bratislava/Brusel 8. decembra 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podobne ako europoslanec Miroslav Radačovský, tak aj jeho kolegyňa Monika Beňová (Smer-SSD) skritizovala kroky slovenských europoslancov voči vlastnej krajine Monika Beňová na svojej facebookovej stránke uviedla, že chce informovať o návrhu, ktorý bol predložený na budúci týždeň na rokovanie Európskeho parlamentu v súvislosti… Príspevok “Totálna deštrukcia záujmov krajiny!” Beňová krúti hlavou nad aktivitami poslancov PS a KDH zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Totálna deštrukcia záujmov krajiny!” Beňová krúti hlavou nad aktivitami poslancov PS a KDH

Bratislava/Brusel 8. decembra 2023 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podobne ako europoslanec Miroslav Radačovský, tak aj jeho kolegyňa Monika Beňová (Smer-SSD) skritizovala kroky slovenských europoslancov voči vlastnej krajine Monika Beňová na svojej facebookovej stránke uviedla, že chce informovať o návrhu, ktorý bol predložený na budúci týždeň na rokovanie Európskeho parlamentu v súvislosti…

Príspevok “Totálna deštrukcia záujmov krajiny!” Beňová krúti hlavou nad aktivitami poslancov PS a KDH zobrazený najskôr Hlavné správy.