To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ukrajinci tvrdia, že prekonali prvú líniu ruskej obrany

Kyjev 30. augusta 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexander Zemlianichenko, telegram)  Aktualizované 30. augusta 2023. V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 16:19 - Dodávky munície z EÚ na Ukrajinu postupujú pomaly, uviedol estónsky minister… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ukrajinci tvrdia, že prekonali prvú líniu ruskej obrany zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ukrajinci tvrdia, že prekonali prvú líniu ruskej obrany

Kyjev 30. augusta 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexander Zemlianichenko, telegram)  Aktualizované 30. augusta 2023. V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 16:19 - Dodávky munície z EÚ na Ukrajinu postupujú pomaly, uviedol estónsky minister…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ukrajinci tvrdia, že prekonali prvú líniu ruskej obrany zobrazený najskôr Hlavné správy.