To najdôležitejšie z Ukrajiny: Rasmussen uviedol, že niektoré krajiny NATO by mohli vyslať na Ukrajinu svojich vojakov

Kyjev 8. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos) Aktualizované 8. júna 2023 17:16 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   17:00 - Ukrajinci narazili na silnejší odpor, než čakali Ukrajinské ozbrojené sily utrpeli… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: Rasmussen uviedol, že niektoré krajiny NATO by mohli vyslať na Ukrajinu svojich vojakov zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Rasmussen uviedol, že niektoré krajiny NATO by mohli vyslať na Ukrajinu svojich vojakov

Kyjev 8. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos) Aktualizované 8. júna 2023 17:16 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   17:00 - Ukrajinci narazili na silnejší odpor, než čakali Ukrajinské ozbrojené sily utrpeli…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: Rasmussen uviedol, že niektoré krajiny NATO by mohli vyslať na Ukrajinu svojich vojakov zobrazený najskôr Hlavné správy.