To najdôležitejšie z Ukrajiny – Na celej Ukrajine sa už rozozvučal poplach. Zaútočia z Bieloruska?

Kyjev 21. decembra 2022 AKTUALIZUJEME (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko, Screenshot Youtube, Telegram, TASR/AP-Susan Walsh, TASR/AP-Ukrainian Presidential Press Office via AP)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 11:47 – Republikánska kongresmanka Marjorie Taylorová Greenová, ktorá podporuje Trumpa,... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Na celej Ukrajine sa už rozozvučal poplach. Zaútočia z Bieloruska? zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Na celej Ukrajine sa už rozozvučal poplach. Zaútočia z Bieloruska?

Kyjev 21. decembra 2022 AKTUALIZUJEME (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko, Screenshot Youtube, Telegram, TASR/AP-Susan Walsh, TASR/AP-Ukrainian Presidential Press Office via AP)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 11:47 – Republikánska kongresmanka Marjorie Taylorová Greenová, ktorá podporuje Trumpa,...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Na celej Ukrajine sa už rozozvučal poplach. Zaútočia z Bieloruska? zobrazený najskôr Hlavné správy.