To najdôležitejšie z Ukrajiny – Letecký poplach na celej Ukrajine. Objavili sa správy o štarte stíhačiek v Bielorusku

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos) Aktualizujeme  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 08:30- Vo viacerých regiónoch a v Kyjeve platí letecký poplach. Predtým sa objavili správy o štarte stíhačiek v Bielorusku.  07:55- Za posledných 24... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Letecký poplach na celej Ukrajine. Objavili sa správy o štarte stíhačiek v Bielorusku zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Letecký poplach na celej Ukrajine. Objavili sa správy o štarte stíhačiek v Bielorusku

Bratislava 25. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos) Aktualizujeme  V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 08:30- Vo viacerých regiónoch a v Kyjeve platí letecký poplach. Predtým sa objavili správy o štarte stíhačiek v Bielorusku.  07:55- Za posledných 24...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Letecký poplach na celej Ukrajine. Objavili sa správy o štarte stíhačiek v Bielorusku zobrazený najskôr Hlavné správy.