To najdôležitejšie z Ukrajiny – Erdogan obvinil Západ z “provokácií” na Ukrajine

Kyjev 26. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Kherson Region Administration via AP, Telegram)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   07:54 – Turecký prezident Erdogan obvinil Západ z “provokácií” na Ukrajine. “Žiaľ, Západ sa venoval len provokáciám a... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Erdogan obvinil Západ z “provokácií” na Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Erdogan obvinil Západ z “provokácií” na Ukrajine

Kyjev 26. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Kherson Region Administration via AP, Telegram)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií   07:54 – Turecký prezident Erdogan obvinil Západ z “provokácií” na Ukrajine. “Žiaľ, Západ sa venoval len provokáciám a...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Erdogan obvinil Západ z “provokácií” na Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.