“Takto vyzerá šialenstvo”: Rusi masívne útočia na Soledar na východe Ukrajiny

Moskva 11. januára 2023 (HSP/politico/Foto:Screenshot Youtube)   Moskovské jednotky vidia v dobytí Soledaru spôsob, ako obkľúčiť strategické frontové mesto Bachmut, konštatuje POLITICO Námestníčka ukrajinského ministra obrany Hanna Maliar uviedla, že Rusko vrhá vlny Wagnerových žoldnierov do masových útokov na mesto Soledar vo východoukrajinskej oblasti Doneck, pretože Moskva sa snaží obkľúčiť strategické frontové mesto Bachmut. “Nepriateľ... Príspevok “Takto vyzerá šialenstvo”: Rusi masívne útočia na Soledar na východe Ukrajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Takto vyzerá šialenstvo”: Rusi masívne útočia na Soledar na východe Ukrajiny

Moskva 11. januára 2023 (HSP/politico/Foto:Screenshot Youtube)   Moskovské jednotky vidia v dobytí Soledaru spôsob, ako obkľúčiť strategické frontové mesto Bachmut, konštatuje POLITICO Námestníčka ukrajinského ministra obrany Hanna Maliar uviedla, že Rusko vrhá vlny Wagnerových žoldnierov do masových útokov na mesto Soledar vo východoukrajinskej oblasti Doneck, pretože Moskva sa snaží obkľúčiť strategické frontové mesto Bachmut. “Nepriateľ...

Príspevok “Takto vyzerá šialenstvo”: Rusi masívne útočia na Soledar na východe Ukrajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.