Šutaj Eštok: „Matovič rozdáva odmeny za politické procesy”. Vereščák dostal nový flek

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Facebook/TV Markíza/Aktuality/Foto: TASR – Jakub Kotian)   Jaroslav Vereščák vlani v apríli obvinil expremiéra Roberta Fica a spol. zo založenia zločineckej skupiny a ďalších skutkov. Generálna prokuratúra napokon stíhanie aj obvinenia zrušila. Vereščák už v novembri potvrdil, že v polícii skončí. Teraz má novú lukratívnu prácu. K celej veci sa aktuálne... Príspevok Šutaj Eštok: „Matovič rozdáva odmeny za politické procesy”. Vereščák dostal nový flek zobrazený najskôr Hlavné správy.

Šutaj Eštok: „Matovič rozdáva odmeny za politické procesy”. Vereščák dostal nový flek

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Facebook/TV Markíza/Aktuality/Foto: TASR – Jakub Kotian)   Jaroslav Vereščák vlani v apríli obvinil expremiéra Roberta Fica a spol. zo založenia zločineckej skupiny a ďalších skutkov. Generálna prokuratúra napokon stíhanie aj obvinenia zrušila. Vereščák už v novembri potvrdil, že v polícii skončí. Teraz má novú lukratívnu prácu. K celej veci sa aktuálne...

Príspevok Šutaj Eštok: „Matovič rozdáva odmeny za politické procesy”. Vereščák dostal nový flek zobrazený najskôr Hlavné správy.