Spustia neurozbrane a „kontrola ľudskej mysle“ zánik západnej demokracie?

www.slovanskenoviny.sk/rss „Neurozbrane sú určené na to, aby ovplyvňovali, usmerňovali, oslabovali, potláčali alebo neutralizovali ľudské myslenie, funkcie... Príspevok Spustia neurozbrane a „kontrola ľudskej mysle“ zánik západnej demokracie? je zobrazený ako prvý na .

Spustia neurozbrane a „kontrola ľudskej mysle“ zánik západnej demokracie?

www.slovanskenoviny.sk/rss

„Neurozbrane sú určené na to, aby ovplyvňovali, usmerňovali, oslabovali, potláčali alebo neutralizovali ľudské myslenie, funkcie mozgových vĺn, vnímanie, interpretáciu a správanie.

Je už dobre známy fakt , že elektromagnetické zbrane existujú a môžu byť použité na ovládanie ľudského myslenia, emócií, vnímania a fungovania ľudských organizmov .

Investície do tohto typu zariadenia sú obrovské. V roku 2016 Eisenhowerovo centrum pre vesmírne a obranné štúdie napísalo:

Celkovo sa odhaduje, že investície verejného a súkromného sektora do neuro S/T predstavujú približne 150 miliárd USD ročne . Pozrime sa, že medzi týmto vybavením sú zbrane, ktoré sa skutočne používajú proti nevedomým občanom.

V dňoch 19. októbra a 30. novembra 1991 ruský denník Komsomolskaja pravda uverejnil dva články o prípade bývalého plukovníka ruskej tajnej služby KGB, ktorý sa sťažoval, že bol vystavený účinkom „psychotronických generátorov “ a jeho prípad bol predložený moskovskej prokuratúre, ktorá začala vyšetrovanie.

Ako reakciu na tieto články dostala Komsomolskaja pravda 400 listov od ľudí, ktorí boli presvedčení, že aj oni sú vystavení tomuto druhu žiarenia .

Ruskí prokurátori začali vyšetrovanie týchto sťažností a experti zaregistrovali (pomocou meracích prístrojov) intenzívne riadené elektromagnetické žiarenie v desiatich moskovských bytoch, na ktoré sa obyvatelia sťažovali.

V tej chvíli bolo vyšetrovanie zastavené. Informácie o tomto vyšetrovaní boli znovu publikované v roku 1999 v knihe ruského politika Vladimira Lopatina a ruského vedca Vladimira Tsyganka „Psychotronická zbraň a bezpečnosť Ruska“ .

Rusko v roku 2000 navrhlo Organizácii Spojených národov medzinárodný zákaz diaľkového ovládania činnosti ľudského nervového systému. Uvádza to v článku „Riders of Psychotronic Apocaplypse“ ruského denníka Segodnya .

V polovici marca 2016 poľský minister obrany Antoni Macierewicz navštívil Univerzitu otca Tadeusza Rydzyka, aby sa zúčastnil diskusie na tému „Problémy súčasnej politiky, vojenské konflikty a terorizmus“.

Jeden z poslucháčov sa ho opýtal, či má Poľsko stratégiu na riešenie nelegálnych experimentov s elektromagnetickými zbraňami na poľských občanoch.

Minister odpovedal, že jeho rezort robí analýzu, ktorej cieľom je zistiť, v ktorých regiónoch Poľska žijú ľudia, ktorí sa na takéto útoky sťažujú, a že podľa predbežných informácií väčšina sťažností pochádza z Dolného Sliezska a severného Sliezska v západnom Poľsku.

Uviedol tiež, že približne o pol roka bude vedieť viac a prisľúbil zriadenie komisie na prešetrenie týchto sťažností . Jeho slová prešli prakticky všetkými poľskými médiami , no žiadne veľké médium v ​​žiadnom inom európskom alebo západnom štáte to nespomenulo. Poľský minister obrany bol prvým vrcholným politikom v Európskej únii a na celom svete, ktorý verejne potvrdil existenciu elektromagnetických zbraní a skutočnosť, že tieto zbrane pôsobia na ľudí (v januári 2017 bol odvolaný z funkcie).

Keďže veľké európske médiá o tejto otázke (a o poľských správach) neinformovali, môžeme dospieť k záveru, že členské štáty Európskej únie, ktoré sú aj členskými štátmi NATO, sú povinné držať tieto zbrane v tajnosti a dokonca sú zaviazané legislatíva proti ich používaniu.

Tento záver o pol roka potvrdil poľský týždenník NIE. Jeho novinári sa pýtali poľského ministerstva obrany, prečo nesplnilo svoj sľub a nezriadilo komisiu na prešetrenie sťažností poľských občanov, ktorí tvrdili, že boli vystavení elektromagnetickým útokom.

Ministerstvo obrany odpovedalo, že táto téma je predmetom národnej bezpečnosti informácií spojených s obranou národa. Týždenník vo svojom článku pripustil, že elektromagnetická zbraň by mohla byť použitá na manipuláciu mozgovej aktivity jednotlivých ľudí alebo masy ľudí . Poľská organizácia STOPZET , zložená z ľudí, ktorí tvrdia, že sú obeťami experimentovania so zbraňami na ovládanie mysle, má 160 členov .

Je evidentné, že vlády experimentujú s týmito technológiami na svojich alebo cudzích občanoch, aby sa pripravili na ich použitie proti disidentom alebo masám ľudí v prípade povstania alebo proti nepriateľom v prípade vojny.

Čo prežívajú ľudia, ktorí sú týmto útokom vystavení? Nathalie z Francúzska vo svojom svedectve napísala:

“Bola som prepustená z práce len na základe jednoduchého upozornenia lekára, ktorý vyhlásil, že nie som spôsobilá na akúkoľvek prácu…

Medzitým kontrola mysle urobila všetko pre to, aby som sa v očiach ostatných zdiskreditovala a moja rodina, moji priatelia a kolegovia ma považovali za duševného pacienta. Dokonca ma prinútili napísať článok do médií!…

Už nemám myšlienky pre seba, nemám pamäť, ani schopnosť sústrediť sa .

Dve hodiny spánku za noc, niekedy tri a pol hodiny! Namiesto mňa hovoria iní ľudia. Niekedy mám pocit, že sa ku mne posielajú myšlienky , niekedy necítim nič. Už nemôžem hovoriť sama, to robia iní ľudia. Jediná vec, ktorú môžem urobiť, je rozhodnúť sa, či poviem alebo nepoviem, čo posielajú…

„Posielajú“ mi bolesti, takže sa musím vzdať relaxácie a dopriať si trochu odpočinku… Krátko po sebe odstránili moje emócie. Aj keď neustále plačem, vytvárajú stavy, v ktorých už nemôžem plakať ani cítiť. V ich nedostatku empatie a chlade je možno hranica… Päť rokov ma mučili, päť rokov mi bránili žiť. Majú potešenie z toho, že ma sexuálne ponižujú a znevažujú, majú radosť z toho, že ma intelektuálne ponižujú, v mojej ženskej pozícii a odcudzujú ma od mojej rodiny.“

Títo ľudia veľmi často končia v psychiatrických liečebniach. V článku publikovanom Space & Defense Journal of the United States Air Force Academy Eisenhower Center for Space and Defense Studies sa dočítame:

„Neurozbrane sú určené na to, aby ovplyvňovali, usmerňovali, oslabovali, potláčali alebo neutralizovali ľudské myslenie, funkcie mozgových vĺn, vnímanie, interpretáciu a správanie do takej miery, že cieľ takýchto zbraní je buď dočasne alebo trvalo zdravotne postihnutý, mentálne ohrozený alebo neschopný fungovať normálne “.

Sympózium o kognitívnej vojne zorganizovalo 21. júna 2021 Inovačné centrum NATO-ACT a Ecole Nationale Supérieure de Cognitique (ENSC) v Bordeaux vo Francúzsku s podporou Spoločného štábu francúzskych ozbrojených síl, STO a Région. Nouvelle Aquitaine Cognitive-Warfare-Symposium-ENSC-March-2022-Publication.pdf (innovationhub-act.org) . Niet pochýb o tom, že experimenty s týmito zbraňami sa vykonávajú aj vo Francúzsku.

Čínska televízia New Tang Dynasty TV vysielala program o čínskych „cieľových jednotlivcoch“ (TI) napadnutých elektromagnetickými zbraňami. Tam sa uvádza, že čínsky výskum elektromagnetických zbraní sa začal v 70. rokoch 20. storočia a pripustilo sa, že čínska vláda s týmito zbraňami experimentuje na čínskych občanoch.

Jeden z nich , Lee Chun Ze, sa už 15 rokov sťažoval Národnému bezpečnostnému úradu v Heng Yang prostredníctvom telefónu, pošty a ručne prenášanej pošty. Počas 15- ročnej praxe bol Lee v podstate zbavený akéhokoľvek osobného bohatstva.

Podľa neho bolo v Číne viac ako 1000 ľudí, ktorí dali svoje mená čínskej organizácii cielených jednotlivcov (TI). Televízia uviedla ďalší odhad čínskych TI, podľa ktorého bolo v Číne 20 000 TI . Minulý rok publikoval Washington Times článok o čínskych zbraniach na ovládanie mysle , ktorý dokazuje pointu televízie dynastie New Tang .

Všimnime si, že v západnej demokracii iba poľská internetová televízia NTV publikovala materiály odhaľujúce existenciu experimentov s ovládaním mysle a sťažnosti „cielených jednotlivcov“ v Poľsku. Dokonca ani na internete na „demokratickom“ Západe žiadna iná takáto televízia neexistuje.

Počet ľudí sťažujúcich sa na takéto útoky na celom svete neustále rastie. „V roku 2014 Japonsko spustilo iniciatívu Brain/MINDS . V roku 2016 vodca japonskej organizácie ľudí, ktorý tvrdil, že bol takto napadnutý, povedal, že pred desiatimi rokmi mala organizácia na konferencii organizácie asi 200 členov . V roku 2016 mala 400 členov a organizáciu kontaktovalo 1522 ľudí .

Asi pred 20 rokmi riaditeľka americkej organizácie „Mind Justice“ Cheryl Welsh tvrdila, že ju kontaktovalo asi dva a pol tisíca Američanov. Podľa Derricka Robinsona, bývalého šéfa americkej organizácie „Citizens Against Harmful Technology“, sa na aktivitách organizácie podieľa 4 000 až 5 000 e-mailových účastníkov.

Dňa 10. júna 2016 The New York Times uverejnili článok s názvom „Spojené štáty paranoja“ o Američanoch, ktorí tvrdia, že sú obeťami neurotechnologických útokov. Písalo sa o „skupine organizovanej na základe presvedčenia, že jej členovia sú obeťami rozsiahleho sprisahania s cieľom obťažovať tisíce bežných Američanov zbraňami na ovládanie mysle a armádami takzvaných stalkerov gangov.

Cieľom, ako uviedla jedna webová stránka zameraná na prenasledovanie gangov, je „zničiť každý aspekt života cieľového jednotlivca“. The New York Times uviedol:

“Komunita, konzervatívne odhadovaná na viac ako 10 000 členov, sa od 11. septembra rozrástla.”

Autor tohto článku zažil po útokoch z 11. septembra veľký vzostup Američanov, ktorí ho kontaktovali a hľadali pomoc. V projekte americkej armády zameranom na využitie neurotechnológií na globálne ovládanie mysle ľudí na celom svete z roku 1994 sa môžeme dočítať:

“ V časoch pred RMA (Revolúcia vo vojenských záležitostiach) boli psychologické operácie a psychologické vojny primitívne. Keď pokročili do elektronickej a bioelektronickej éry, bolo potrebné prehodnotiť naše etické zákazy manipulácie s mysľami nepriateľov (a potenciálnych nepriateľov), medzinárodných aj domácich… Vďaka vytrvalému úsiliu a veľmi sofistikovanému domácemu „zvyšovaniu vedomia“ sa staromódne predstavy osobného súkromia a národnej suverenity sa zmenili “.

Útoky z 11. septembra boli evidentne tým druhom udalosti, ktorá by mohla byť súčasťou tejto kampane na zvyšovanie povedomia .

Existujú otázky, či americké bezpečnostné agentúry skúmali prípravy týchto útokov a či výbušniny vyrobené iba americkým ministerstvom obrany boli použité na vyhodenie do povetria veží Svetového obchodného centra .

Z toho, čo bolo povedané vyššie, je zrejmé, že vlády využívajú svojich občanov ako pokusné zvieratá, aby zdokonalili svoje zbrane proti ľuďom v prípade, že by ich potrebovali použiť proti nim. Európska únia sa odvážne pokúsila urobiť prvý krok v medzinárodnom zákaze zotročovania ľudí modernými neurotechnológiami, ale odradilo ju, že USA obmedzili budúce dodávky skvapalneného plynu . Stále je tu šanca pomôcť Európskej únii prelomiť klasifikáciu existencie týchto prostriedkov a dosiahnuť ich medzinárodný zákaz: Môžete podpísať petíciu .

Mojmír Babáček

O autorovi: Mojmír Babáček sa narodil v roku 1947 v Prahe v Českej republike. V roku 1972 ukončil štúdium filozofie a politickej ekonómie na Karlovej univerzite v Prahe. V roku 1978 podpísal dokument na ochranu ľudských práv v komunistickom Československu „Charta 77“. Od roku 1981 do roku 1988 žil v emigrácii v USA. Od roku 1996 publikuje články na rôzne témy prevažne v českých a medzinárodných alternatívnych médiách. V roku 2010 vydal knihu o útokoch z 11. septembra v českom jazyku. Od 90. rokov sa snaží napomôcť k dosiahnutiu medzinárodného zákazu diaľkového ovládania činnosti ľudského nervového systému a ľudskej mysle s využitím neurotechnológií.

globalresearch / skspravy.sk

Príspevok Spustia neurozbrane a „kontrola ľudskej mysle“ zánik západnej demokracie? je zobrazený ako prvý na .