Špeciálna pokuratúra zastavila trestné stíhanie voči mladíkovi, ktorý útočil v Novákoch sekerou

Bratislava 20. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Alexandra Moštková)   Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) zastavil trestné stíhania obvineného mladistvého Alexandra B., ktorý začiatkom novembra zaútočil sekerou na spolužiakov v strednej odbornej škole v Novákoch. Pre TASR to potvrdil hovorca Generálnej prokuratúry SR Dalibor Skladan. Upozornil na to denník Nový čas Dôvodom bola chlapcova nepríčetnosť. “V danej veci... Príspevok Špeciálna pokuratúra zastavila trestné stíhanie voči mladíkovi, ktorý útočil v Novákoch sekerou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Špeciálna pokuratúra zastavila trestné stíhanie voči mladíkovi, ktorý útočil v Novákoch sekerou

Bratislava 20. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Alexandra Moštková)   Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) zastavil trestné stíhania obvineného mladistvého Alexandra B., ktorý začiatkom novembra zaútočil sekerou na spolužiakov v strednej odbornej škole v Novákoch. Pre TASR to potvrdil hovorca Generálnej prokuratúry SR Dalibor Skladan. Upozornil na to denník Nový čas Dôvodom bola chlapcova nepríčetnosť. “V danej veci...

Príspevok Špeciálna pokuratúra zastavila trestné stíhanie voči mladíkovi, ktorý útočil v Novákoch sekerou zobrazený najskôr Hlavné správy.