Španielsko stiahlo obvinenia z poburovania proti vodcovi katalánskych separatistov

Madrid 16. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Gloria Calvi)   Carles Puigdemont žije v exile v Belgicku a naďalej uniká španielskej spravodlivosti. Stále je hľadaný za spreneveru a neposlušnosť, za ktoré mu hrozí osemročný trest odňatia slobody. Píše Tristan Vanheuckelom pre The European Conservative Pred tromi týždňami sa hlasovaním vylúčil trestný čin poburovania zo španielskeho trestného zákona. Separatistický... Príspevok Španielsko stiahlo obvinenia z poburovania proti vodcovi katalánskych separatistov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Španielsko stiahlo obvinenia z poburovania proti vodcovi katalánskych separatistov

Madrid 16. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Gloria Calvi)   Carles Puigdemont žije v exile v Belgicku a naďalej uniká španielskej spravodlivosti. Stále je hľadaný za spreneveru a neposlušnosť, za ktoré mu hrozí osemročný trest odňatia slobody. Píše Tristan Vanheuckelom pre The European Conservative Pred tromi týždňami sa hlasovaním vylúčil trestný čin poburovania zo španielskeho trestného zákona. Separatistický...

Príspevok Španielsko stiahlo obvinenia z poburovania proti vodcovi katalánskych separatistov zobrazený najskôr Hlavné správy.