Slovensko posiela Migy na Ukrajinu, čo na to Biden? Ukrajina je s našimi Migmi nespokojná

Bratislava 17. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Carolyn Kaster)   Zámer Slovenska poslať na Ukrajinu lietadlá MiG-29 nepodnieti prezidenta Joea Bidena k vyslaniu amerických stíhačiek F-16, uviedol Biely dom Pripomeňme, že Biely dom už včera vydal podobné vyhlásenie o Poľsku. Vtedy minister zahraničných vecí USA Anthony Blinken povedal, že rozhodnutia krajín o poskytnutí… Príspevok Slovensko posiela Migy na Ukrajinu, čo na to Biden? Ukrajina je s našimi Migmi nespokojná zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovensko posiela Migy na Ukrajinu, čo na to Biden? Ukrajina je s našimi Migmi nespokojná

Bratislava 17. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Carolyn Kaster)   Zámer Slovenska poslať na Ukrajinu lietadlá MiG-29 nepodnieti prezidenta Joea Bidena k vyslaniu amerických stíhačiek F-16, uviedol Biely dom Pripomeňme, že Biely dom už včera vydal podobné vyhlásenie o Poľsku. Vtedy minister zahraničných vecí USA Anthony Blinken povedal, že rozhodnutia krajín o poskytnutí…

Príspevok Slovensko posiela Migy na Ukrajinu, čo na to Biden? Ukrajina je s našimi Migmi nespokojná zobrazený najskôr Hlavné správy.