Rastislav Káčer: „Mimoriadny trestný súd pre ruské vojnové zločiny má zmysel“

Bratislava/Brusel 23. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ukrajina dominovala pondelňajším debatám šéfov diplomacií, hovorili o nej dokonca aj počas pracovných raňajok s generálnym riaditeľom Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE) Rafaelom Grossim. Slovenský dočasne poverený minister zahraničných vecí Rastislav Káčer dodal, že išlo hlavne o debaty o bezpečnosti Záporožskej jadrovej… Príspevok Rastislav Káčer: „Mimoriadny trestný súd pre ruské vojnové zločiny má zmysel“ zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rastislav Káčer: „Mimoriadny trestný súd pre ruské vojnové zločiny má zmysel“

Bratislava/Brusel 23. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ukrajina dominovala pondelňajším debatám šéfov diplomacií, hovorili o nej dokonca aj počas pracovných raňajok s generálnym riaditeľom Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE) Rafaelom Grossim. Slovenský dočasne poverený minister zahraničných vecí Rastislav Káčer dodal, že išlo hlavne o debaty o bezpečnosti Záporožskej jadrovej…

Príspevok Rastislav Káčer: „Mimoriadny trestný súd pre ruské vojnové zločiny má zmysel“ zobrazený najskôr Hlavné správy.